Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Home
Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Chłapowie
VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny pn. "Świat wokół mnie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Fijoł   
niedziela, 14 maja 2017 15:14

27 kwietnia 2017 r. w Gdyńskiej Szkole Społecznej miało miejsce uroczyste rozdanie dyplomów i nagród laureatom VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pn. "Świat wokół mnie". W gronie nagodzonych osób znalazły się dwie uczennice naszej szkoły:

III miejsce otrzymała Daria Necel - uczennica klasy VI (opiekun: p. Anna Fijoł)

wyróżnienie otrzymała Daniela Wujke - uczennica klasy II (opiekun: p. Anna Fijoł)

Gratulujemy sukcesu!!!

Zdjęcia


 

Zmieniony: niedziela, 14 maja 2017 19:57
 
Dzień Ziemi w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Fijoł   
niedziela, 14 maja 2017 14:57

21 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Apel przygotowany przez uczniów klas III b i V pod kierunkiem wychowawców miał na celu zwrócenie uwagi na sprawy związane ze stanem środowiska naturalnego i jego ochroną. Prezentacja towarzysząca opowiadaniu o Ziemi, powstawaniu na niej życia a w końcu pojawieniu się człowieka i prowadzonej przez niego działalności pozwoliła na dostrzeżenie piękna naszej planety i zmian jakich dokonał i dokonuje na niej człowiek. Pojawiające się wszędzie śmieci, dymy z kominów fabryk, smog i ginące rośliny i zwierzęta pokazują, że należy zadbać o nasze środowisko. Uczniowie wskazali jak należy pomóc Ziemi za pomocą wierszy i przygotowanych przez siebie transparentów. Hasła przedstawiły konkretne działania i zachowania, które należy codziennie wprowadzać w życie. Chcemy przecież, aby Ziemia była czysta i piękna nie tylko dla nas, ale też dla przyszłych pokoleń, aby zwierzęta i rośliny były nie tylko na obrazku.

Ubrania w kolorach Ziemi, w których przyszli tego dnia do szkoły uczniowie symbolizowały różnorodność i piękno naszej planety. Czyńmy wszystko, aby zachować je jak najdłużej.

Przygotowała: p. Wioletta Karczewska


Zdjęcia


Zmieniony: niedziela, 14 maja 2017 19:58
 
Pożegnanie zimy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Fijoł   
środa, 26 kwietnia 2017 22:28

21 marca 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas młodszych pożegnały zimę i powitały wiosnę.

Zdjęcia


Zmieniony: wtorek, 02 maja 2017 09:02
 
Projekt UNICEF "Wszystkie kolory świata" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Fijoł   
środa, 26 kwietnia 2017 22:04

W dniu 09.03.2017r. odbyła się licytacja laleczek, symbol pomocy dla dzieci z Afryki. Wszystkie laleczki, a było ich 30 znalazły swoich opiekunów i udało się uzyskać 720 zł. Pieniądze zostały przekazane wraz ze sprawozdaniem z przebiegu akcji na konto UNICEF Polska. Akcja pomocy dzieciom z Angoli była czymś wyjątkowym i pozostanie w pamięci.

Ogromne słowa podziękowania należy skierować do uczniów i ich rodziców, którzy nie zawiedli. Gdyby nie oni, nie byłoby tych pięknych i jedynych w swoim rodzaju laleczek. To dzięki uczniom i rodzicom możemy realizować tę piękną misję w naszej szkole.

Przygotowała: p. Małgorzata Wołoszyk

 

ZdjęciaZmieniony: wtorek, 02 maja 2017 09:05
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 43